Pyragų diena „Vyturėlyje“

TV3 iniciatyva lapkričio 6-ąją Lietuvoje jau 10- metus organizuojama tradicine tapusi iniciatyva Pyragų diena. Pyragų dienos tikslas – dalintis ir padėti įgyvendinti vaikų svajones.

Šią dieną visa Lazdijų mokyklos darželio „Vyturėlis“ bendruomenė  buvo kviečiama kepti pyragus, atsinešti į ugdymo įstaigą,  už sutartą kainą pardavinėti kolegoms, bičiuliams, draugams, o surinktas lėšas paaukoti „Išsipildymo akcijai 2019“.

Salė, kurioje vyko akcija buvo sausakimša, nei kepėjų, nei pirkėjų čia netrūko. Visi pyragai akimirksniu buvo išpirkti, o pinigėlių surinka net 297,80 eur. ir pervesta išsipildymo akcijai

Ačiū vaikučiams, jų tėveliams, šeimos nariams, kolegoms už supratimą, palaikymą, dalijimąsi gerumu. Tegul parodytas jūsų gerumas sugrįžta bent po dalelę į jūsų namus, į jūsų širdis.

Sėkime gerumo sėklas kitiems, nes meilės vaisiai visada paliečia ir mūsų gyvenimus. (Kunigas ir lyderystės mokytojas Rytis Gurkšnys)

Akcijos organizatoriai mūsų įstaigoje:
Mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą Audronė Piličiauskienė
Vyr. muzikos mokytoja Asta Slančiauskienė