Mokslo metų pradžios šventė

Rugsėjis sugrąžina mus visus iš vasaros. Jis pradeda rudenį – dar žydintį, bet jau susimąsčiusį, voratinkliais ir raustelėjusiais medžių lapais pasidabinusį. Rugsėjis žengia naują žingsnį, dovanoja mums gražią ir prasmingą šventę, metai iš metų pasikartojančią ir kaskart vis kitokią…

Rugsėjo 3 dieną Lazdijų mokykloje-darželyje „Vyturėlis“ vėl aidėjo mokinių balsai, juokas dainos. Sėkmingų, kūrybingų naujųjų mokslo metų linkėjo darželio-mokyklos direktorė Loreta Jurkonienė, Lazdijų seniūnė Vaida Gazdziauskienė bei Lazdijų rajono savivaldybės tarybos narė Odeta Lenkauskienė, kuri įteikė Lazdijų rajono mero Artūro Margelio dovaną – paveikslus su Tautiška giesme ir Lazdijų istorija. Šventės dalyvius kalbino, kartu mankštinosi ir savo daina pradžiugino Kakė Makė – 4a klasės mokinė Luka Bagdonaitė. Ypatinga ši diena buvo priešmokyklinukams, kurie pradėjo žengti pirmuosius žingsnius pasiruošimo mokyklai takeliu, ir pirmokams, nes jie tapo mokiniais. Nors diena jaudinanti, tačiau ir pirmokai, ir priešmokyklinukai drąsiai deklamavo eilėraščius apie mokyklą, mokslą, rudenėlį.

Su Mokslo metų pradžia, mieli tėveliai, brangūs mokiniai, mokytojai! Lai šie metai būna kūrybingi, spalvingi, žaismingi, o rezultatai – džiuginantys.

Mokytoja metodininkė Gitana Kolkienė