„ Vyturėlio“ mokiniai mokėsi žaisti golfą

Lazdijų mokykloje–darželyje „Vyturėlis“ spalio – lapkričio mėn. vykdomas vaikų ir paauglių nusikalstamumo prevencijos projektas „Sporto akademija“. Šio projekto tikslai: supažindinti mokinius su įvairiomis sporto šakomis, kad atrastų sau mėgstamą veiklą ir mokytųsi laisvalaikį leisti tikslingai; diegti mokiniams sveiko gyvenimo nuostatas, ugdyti gebėjimą, atsispirti neigiamai aplinkos įtakai; mokytis įveikti nesėkmes, priimti konstruktyvią kritiką sportuojant.

Vienas iš projekto įgyvendinimo etapų – susipažinimas su golfo žaidimu. Tad spalio 19 dieną 2 – 4 klasių mokinių grupė kartu su socialine pedagoge Laima Kelmeliene bei 3a klasės mokytoja Gitana Kolkiene lankėsi RUAB „Dzūkijos golfas“. Vaikus sutiko ir su žaidimo ir saugumo taisyklėmis supažindino golfo treneris Marius Zienius. Po to vyko kamuoliuko ridenimo ir smūgiavimo į tolį treniruotės. Šiek tiek pasitreniravus mokiniams buvo surengtos varžybos. Taikliausias ridenimo varžybose buvo 4 klasės mokinys Edvinas, o tolimiausio smūgio nugalėtoja tapo 3a klasės mokinė Ernesta.

Mokiniai smagiai praleido laiką gamtos apsuptyje, susipažino su jiems nauja sporto šaka ir pilni puikių emocijų ir įspūdžių grįžo į mokyklą.

Nuoširdžiai dėkojame treneriui Mariui už įdomią ir naudingą pamoką.

Pradinių klasių mokytoja Gitana Kolkienė