„Sukucio“ šokėjai etnografiniame protų mūšyje

Spalio 27 dieną tautinių šokių kolektyvas „Sukucis“ svečiavosi Alytaus „Dzūkijos“ pagrindinėje mokykloje. Šios mokyklos 3 – 4 klasių mokiniai ir „Sukucio“ šokėjai dalyvavo etnografiniame protų mūšyje, skirtame tautinio kostiumo metams paminėti. Protų mūšį vedė Lietuvos liaudies buities muziejaus darbuotojai. Šešios komandos demonstravo savo žinias ir išmonę apie etnografinius regionus ir tautinį kostiumą. Protų mūšį paįvairino „Sukucio“ ir Alytaus „Dzūkijos“ pagrindinės mokyklos 3 klasės mokinių atliekami nuotaikingi šokiai.

Dėkojame Alytaus „Dzūkijos“ pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokytojai Giedrai Baliulevičienei ir jos mokinukams už pakvietimą ir smagų, netradicinį renginį, kurio metu ne tik pagilinome žinias, bet ir susiradome naujų draugų.

Pradinių klasių mokytoja Gitana Kolkienė