Sporto šventė „Judėsi daugiau, gyvensi sveikiau!“

Balandžio 27 dienos pavakarę gausus būrys Lazdijų mokyklos- darželio „Vyturėlis” pradinukų ir jų tėvelių rinkosi į Lazdijų sporto centrą. Čia vyko mokyklos bendruomenės šeimų sporto šventė „Judėsi daugiau, gyvensi sveikiau!“. Džiugu, kad Lazdijų mokykla-darželis „Vyturėlis“ priklauso sveikatą stiprinančių mokyklų bendruomenei. Šiai bendruomenei priklauso net 430 ugdymo įstaigų Lietuvoje. Organizuodami šią šventę jungėmės prie nacionalinio renginio „Sveikatą stiprinančių mokyklų banga per Lietuvą 2018“, taip paminėdami sveikatą stiprinančių mokyklų veiklos 25-metį.

Šventės pradžioje visus susirinkusius dalyvius pasveikino Lazdijų mokyklos- darželio “Vyturėlis“ direktoriaus pavaduotoja ugdymui Janė Gudžiauskienė ir palinkėjo geros nuotaikos laiką praleidžiant kartu su visa šeima.

Po bendros „piratų“ mankštos, dalyviai pasiskirstė į tris komandas ir išsirikiavo prie linksmųjų estafečių rungčių starto linijos. Tėveliams teko prisiminti vaikystę ir kartu su savo vaikais lenktyniauti įvairiose estafetėse. Salėje emocijos liejosi per kraštus, aidėjo juokas, garsūs šūksniai. Juk taip norėjosi įrodyti, kad esi pats greičiausias, pats stipriausias, pats vikriausias ir atkakliausias! Šventė baigėsi – pralaimėjusių nebuvo. Renginys suteikė ne tik daug teigiamų emocijų, bet ir galimybę pažinti save, pajusti komandinę dvasią, sporto teikiamą naudą, dar labiau susidraugauti tėveliams ir vaikučiams. Nugalėjo Draugystė. Tikimės, kad ši šventė taps mūsų mokyklos bendruomenės tradicine švente.

Už suteiktas šventei patalpas nuoširdžiai dėkojame Lazdijų sporto centro administracijai. Dėkojame šventėje dalyvavusiems tėveliams ir vaikučiams.

Mokytoja metodininkė Jūratė Cibulskienė

Pailgintos dienos grupės auklėtoja Gintarė Raškauskienė