Skaitome knygas kitaip

Lazdijų mokyklos-darželio „Vyturėlis“ 3a ir 3b klasės mokiniai bei mokytojos lankėsi Lazdijų viešojoje bibliotekoje, kur šiuo metu vyksta Šiaurės šalių literatūros skaitymas. Mokinukus pasitiko berniukas Džekas su sesute ir pikti piratai. Piratai, nors ir buvo pikti, tačiau noriai skaitė vaikams ištrauką iš knygos „Piratai po vidurdienio“. Gera buvo klausytis ir Džeko su sesute skaitymo. Paskui mokiniams reikėjo nupiešti gerus piratus, nes sakoma, kad pasakose laimi gėris. Visi piešiniai bus eksponuojami vaikų bibliotekoje. O gražiausių piešinių savininkai bus apdovanoti dovanėlėmis.

Renginio pabaigoje kartu su pasakos veikėjais darėme linksmą piratų mankštą. Pasimankštinę, geros nuotaikos grįžome į mokyklą.

Už puikų renginį dėkojame vaikų bibliotekos bibliotekininkėms.

Bibliotekininkė Diana Pupininkienė

Vyr. mokytoja Vilma Čepanonienė