Popietė „Mūsų spalvotos knygelės“

„Kada nors knygos atėjimas pas žmogų bus prilygintas dieviškosios ugnies pagrobimui – nes kuo gi mes ginamės nuo tamsos ir smurto žvėrių, jei ne knyga, kuo sušildom sugrubusią sielą, kieno, jei ne knygos šviesa mus vedė ir veda pasaulio ir pačių širdies labirintais.“ – rašė žymus lietuvių poetas J. Marcinkevičius.
Mūsų mokykloje – darželyje vaikai nuo mažų dienų supažindinami su knygų pasauliu, jų teikiama išmintimi ir nauda kiekvieno žmogaus tobulėjimui. Mokyklos ugdytiniai – nuolatiniai Lazdijų viešosios bibliotekos vaikų skyriaus skaitytojai, joje organizuojamų renginių dalyviai. O šiandien šios bibliotekos bibliotekininkė Žana Černiauskienė, lydima Kakės Makės ( Daiva Karaliūnienė) apsilankė mūsų mokykloje – darželyje pas 1-2 klasių mokinius ir supažindino juos su pačiomis naujausiomis vaikams skirtomis knygelėmis, jų personažais, paskaitė įdomiausias knygų ištraukas.
Popietės metu mokiniai ne tik klausėsi inscenizuotos ištraukos apie Kakę Makę, bet kartu su ja žaidė žaidimus, darė mankštą, įminė mįsles. Na, o Kakė Makė sumaniausius ir aktyviausius mokinius vaišino saldainiais.
Po renginio vaikai vartė naujausias, dar kvepiančias spaustuvės dažais, knygeles, o bibliotekininkės kvietė  užsukti į biblioteką ir šias bei kitas knygas perskaityti patiems.
Vaikai padėkojo viešnioms už įdomiai praleistą popietę ir žadėjo būti dažnais bibliotekos knygų skaitytojais.

Vyresnioji pradinių klasių mokytoja Rūta Kalėdienė