Pirmokų įrašymo į skaitytojus diena

Mokyklėlė tau šiandien parodė,

Kaip pabudinti

Knygoje

Žodį….

Rugsėjo mėnesį mokyklos biblioteką aplankė pirmokai. Jie norėjo tapti tikrais skaitytojais. Mažieji skaitytojai išsiaiškino, ko vaikai ateina į biblioteką, apžiūrėjo bibliotekos patalpas, patys pasakojo, kokias knygeles skaito, su malonumu  pasiklausė linksmų istorijų iš V. Petkevičiaus knygelės ,,Kodėlčius“. Mažiems skaitytojams buvo paaiškinta, kur jie gali rasti vaikiškos literatūros, kaip išsirinkti knygeles, kaip turėtų elgtis bibliotekoje. Buvo supažindinti su knygų išdavimo ir grąžinimo tvarka, taisyklėmis. Vaikai pavartė knygeles, enciklopedijas, žinynus, žodynus.  Kiekvienam pirmokui buvo užvestas skaitytojo formuliaras ir padovanotas skirtukas knygai. Pabaigai pirmokėliai savarankiškai išsirinko sau patinkamų knygelių ir pasižadėjo gražiai elgtis su jomis, jas saugoti, neplėšyti.

Bibliotekininkė Edita Karsokienė