Mano knygelės dar plonos

Spalio 27 dieną ,,Kiškučių“ ir ,, Boružiukų“ grupių vaikai kartu su auklėtojomis apsilankė miesto vaikų bibliotekoje. Ten jų laukė ir maloniai sutiko bibliotekininkės Žana ir Aldona. Vaikai susipažino su  aplinka ir sužinojo, ką galima veikti bibliotekoje. Vėliau vaikų laukė maloni staigmena-bibliotekininkė Žana vaikams sekė ir inscenizavo pasaką ,,Pagrandukas”. Vaikai su malonumu klausėsi, imitavo veikėjus, atsakinėjo į klausimus. Daug džiaugsmo vaikams  buvo, kai visi kartu ragavo pagranduko. Po to vaikai žaidė pasakų namelyje, apžiūrinėjo teatro lėlytes. Po smagių žaidimų bibliotekininkė Aldona pakvietė vaikus į kitą patalpą, kur ,,gyvena” daug knygų. Čia vaikai galėjo išsirinkti mėgstamą knygutę, ją pavartyti, pažiūrėti spalvingų iliustracijų.Taip pat vaikai sužinojo, kaip reikia elgtis su knygelėmis. Patyrę daug džiugių emocijų, padėkojome ir atsisveikinome iki kitų susitikimų.

Ikimokyklinio ugdymo auklėtoja Rima Kunigiškienė