Iškyla miesto parke

Už lango – ruduo. Neįsivaizduojame rudens be pasivaikščiojimo parke. Rudenį parkas pasipuošia daugybe gražiausių spalvų ir skamba krūvomis čežančių lapų. Ruduo parke įkvepia kurti, atrasti, pažinti.

Šis ruduo nelepino šiluma. Tad vos išgirdę džiugią prognozę, kad lietaus nebebus, spalio 17 dieną iniciatyvių mamyčių Indrės Jarmalienės ir Linos Sorakienės suburti 1a klasės mokiniai, jų tėveliai ir mokytoja susiruošė iškylai į miesto parką. Kas skubėjo grėbti lapų, kas rinkti gražiausios lapų puokštės, o kai kas rinkdami lapus mokėsi skaičiuoti iki 100. Iškyla tetruko gerą valandą. Tačiau į ją sutilpo be galo daug: geros emocijos, komandinis darbas, karšta arbata, menamos mįslės, „lobio“ paieška lapų krūvoje… Visko net nesuminėsi.

Tai buvo puikus laikas, praleistas gamtoje! Nuoširdi padėka šios iškylos iniciatorėms – mamytėms Indrei ir Linai.

1 a klasės mokytoja Jūratė Cibulskienė