Ikimokyklinukai švenčia Vasario 16-ąją

Nemunėliais srauniais išvingiuota,

Palaidom gelsvo lino kasytėm,

Ramunėlėm baltom vainikuota,-

Tu brangi ir be galo sava!

LIETUVA!… LIETUVA!…

Šiuo J. Jakšto eilėraštuku prasidėjo Vasario 16-osios šventė, kuri šiais metais ypatinga – švenčiamos 100-osios Lietuvos nepriklausomos valstybės metinės.

Vasario 15 dieną mokyklos-darželio ,,Vyturėlis“ ikimokyklinio ugdymo auklėtiniai ir jų auklėtojos į šventę susirinko nešini Lietuvos vėliavėlėmis ir pasipuošę šimtmečio emblemomis. Visi kartu susikaupę giedojo Tautišką giesmę, prisiminė herbo ir vėliavos spalvų reikšmes. Vaikučiai vaizdingai atsakė į klausimą ,,Kodėl mes mylime tėvynę Lietuvą?“ Mažieji lietuvaičiai savo tėvynei dovanojo eilėraščius, skambias dainas, savo mažomis rankelėmis sudėliotą trispalvę iš popierinių geltonų gėlių, žalių eglių, raudonų širdelių.

Šventę vedė auklėtojos Edita Karsokienė ir Ramunė Žukauskienė. Jos buvo pasipuošusios tautiniais drabužiais, kurie ugdytiniams buvo labai įdomūs.

Ikimokyklinio ugdymo auklėtojos Edita Karsokienė ir Ramunė Žukauskienė