Žibintų šviesoje

Lapkritis – paskutinis rudens mėnuo. Tai metas, kai aplink viskas nurimsta, nutyla. Net ir gamta ima ruoštis žiemos miegui, nes prasideda tamsusis laikotarpis. O taip norisi, kad dar ilgiau ir daugiau būtų šviesos ir šilumos…
Lapkričio 11-oji – švento Martyno diena. Šią dieną švenčiama Žibintų arba Šviesos šventė.
Šiai dienai paminėti Lazdijų mokyklos-darželio „Vyturėlis“ visos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupės surengė žibintų parodą.

Mūsų įstaigos kieme sužibo daug žibintų švieselių, kurias gamino ne tik visi ikimokyklines ir priešmokyklines ugdymo grupes lankantys vaikučiai, bet ir jų tėveliai, bei kiti šeimos nariai.

Kviečiame visą bendruomenę aplankyti mūsų įstaigos kieme vyksiančią Žibintų parodą.

Ačiū visiems už pagalbą, gaminant žibintus.

Ieškokime, suraskime, įžiebkime, skleiskime šilumą ir šviesą.

Mokytoja Audronė Piličiauskienė