Nuotolinė edukacija 4a klasėje „Jaunieji tyrinėtojai“

Lapkričio 27 dieną Valstybės pažinimo centro komanda su Alytaus regiono mokyklomis jungėsi per nuotoliniam bendravimui skirtas platformas ir vedė vaikams nuotolines edukacijas. Džiugu, kad Lazdijų mokyklos- darželio „Vyturėlis“ 4a klasės mokiniai pateko tarp penkių Alytaus regiono mokyklų, galėjusių dalyvauti nuotolinėje edukacijoje „Jaunieji tyrinėtojai“. Edukacijos metu mokiniai kartu su edukatore Jolanta kalbėjosi apie Lietuvos simbolius, jų spalvas ir reikšmes bei atliko įvairias užduotis, žiūrėjo filmukus apie herbų susikūrimo istoriją. Taip pat daugiau sužinojo apie Lietuvos Respublikos Prezidentus, jų veiklas, svarbiausias atliekamas funkcijas, žaidė interaktyvius žaidimus: atpažink Prezidentą bei Kahoot. Labai tikime, kad pavasarį su mokiniais galėsime vykti į ekskursiją į Vilnių, kuriame aplankysime ir Valstybės pažinimo centrą.

Mokytoja Jūratė Cibulskienė