Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų projektas „Lietuvos mažųjų žaidynės 2021“

Lazdijų mokykla-darželis „Vyturėlis“ dalyvauja viename didžiausių Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų projekte „Lietuvos mažųjų žaidynės 2021“.  Jau 7-ąjį sezoną vykstantis renginys subūrė 325 ugdymo įstaigas, apie 32 tūkstančius vaikų iš visos Lietuvos. Projekto tikslas yra didinti ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų fizinį aktyvumą, tenkinant prigimtinį judėjimo poreikį ir skatinti Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų pedagogų tarpusavio bendravimą ir bendradarbiavimą, profesinę paramą ir pagalbą, ugdant sveikus ir fiziškai aktyvius vaikus.
Projekto „Lietuvos mažųjų žaidynės 2021“ I ir II etapai vyks įstaigoje. I etapą pradėsime nuotolinėmis pamokėlėmis. Su pamokėlėmis grupių mokytojos supažindins ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikučių tėvelius, siųs naujus video kas dvi savaites iki balandžio 30 d. Iš viso bus 7 linksmos pamokėlės vaikučiams.

#LTMŽ

Projekto koordinatorės įstaigoje Rasa Sukackienė, Jurgita Burbienė