„Kurpaitė mamai 2021“

Mes už viską Tau dėkojam,
Džiaugiamės, kad tu esi.
Linkim būti Tau laimingai,
Apkabiname visi.

Lazdijų mokyklos-darželio „Vyturėlis“ „Boružiukų“ ir„Ežiukų“ grupių vaikučiai kartu su  mokytojomis jau šeštus metus iš eilės vykdo tarptautinį vaikų meno projektą „Kurpaitė mamai 2021“. Jis skirtas motinos dienos paminėjimui. Projektą jau septyniolika metų organizuoja Kauno menų darželis „Etiudas“. O nuo 2015 m. šis projektas tapo tarptautiniu. Projekto tikslas – išgyventi kūrybos džiaugsmą netradiciškai švenčiant Motinos dieną Lietuvos ir kitų šalių vaikų ugdymo įstaigose.

Projektas „Kurpaitė mamai 2021“ vyko trimis etapais. Pirmajame etape planavome ir organizavome projekto įgyvendinimą savo mokykloje-darželyje. Antrame etape, kuris truko visą balandžio mėnesį, kartu su ugdytinių šeimos nariais kūrėme savitą kurpaitę, skirtą mamai. O paskutiniajame, trečiajame etape, su meile sukurti darbeliai, šių metų balandžio 30 d. buvo perduoti į skirtingas įstaigas visoms jose dirbančioms mamoms ir senelėms.  Nebuvo pamirštos ir mūsų įstaigoje dirbančios mamytės.

Prieš tai visą savaitę mūsų įstaigoje vyko „kurpaičių“ paroda.

Tariame nuoširdų ačiū tėveliams, kurie entuziastingai ir beatodairiškai prisidėjo vykdant projektą. Negailėdami savo brangaus laiko noriai ir kūrybiškai gamino išskirtinius meninius darbelius, kuriuos pristatė į ugdymo įstaigą.

Mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą Audronė Piličiauskienė

binary comment