Judumo savaitės užbaigimas

Užbaigiant Judumo savaitę, darželio vaikučiai su mokytojomis susirinko į miesto parką. Visus žaisti, sportuoti ir džiaugtis gražiu oru sukvietė zuikutis Pilkutis (mokytoja Irmina Giedraitytė). Vaikai klaidžiojo parke esančiame labirinte tol, kol sėkmingai surado išėjimą. Taip jie lavino orientaciją erdvėje, mokėsi žaisti grupelėmis.

Po žaidimų parke ugdytiniai sugrįžo į mokyklos-darželio teritoriją. Čia jie patys ,,pavirto“ zuikučiais. Smagiausias užsiėmimas vaikams buvo gaudyti saulės zuikučius ant mokyklos-darželio sienų su savo atsineštais veidrodėliais. Vėliau jie lenktyniavo su jais, bėgdami aplink darželį. O lenktyniavo visi: tiek maži, tiek dideli.

Sėkmingai įveikus visas užduotis, Pilkutis vaikučius apdovanojo rudeniniais obuoliais.

Vaikai ne tik gerai praleido laiką, bet ir pabuvo gryname ore, pasportavo, sustiprėjo…#MobilityWeekLazdijai

Mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą Nijolė Margelytė